kontakt   newsletter

Wawel Service - prawie dwadzieścia pięć lat doświadczenia

Wawel Service to firma z tradycjami, należąca dziś do czołówki krakowskich deweloperów. W niespełna 25-letnim okresie swojej działalności sprzedaliśmy ponad 2500 mieszkań w Krakowie i Warszawie. Budujemy rodzinne, bezpieczne oraz funkcjonalne osiedla. Dbamy o estetykę naszych inwestycji, projektując nie tylko same budynki, ale również przestrzeń wokół nich.

Skuteczny system kontroli kosztów na każdym etapie inwestycji pozwala oferować naszym Klientom wysokiej jakości mieszkania w rozsądnej cenie. W ofercie Wawel Service znajdują się również komfortowe lokale o wyższym standardzie wykończenia, a także nieruchomości komercyjne.  

 

Misja Wawel Service

Dbamy o harmonijny rozwój miasta jednocześnie dokładając wszelkich starań, aby budowane przez nas mieszkania były optymalnie dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych Klientów. 

Decyzja o kupnie mieszkania to jedna z najważniejszych chwil w naszym życiu. Bardzo ważne jest, aby środki finansowe przeznaczone na zakup własnych czterech ścian powierzyć solidnemu i wiarygodnemu partnerowi.

Celem Wawel Service jest budowanie wysokiej jakości mieszkań dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Na podstawie wyników badań preferencji potencjalnych nabywców oraz sumy doświadczeń, pozyskujemy tereny w perspektywicznych lokalizacjach, harmonijnie współgrających z rozwojem miasta. Nasz wykwalifikowany zespół przy współpracy zewnętrznych specjalistów dąży do tego, aby rozwiązania projektowe, jakość wykonania realizowanych przez nas inwestycji oraz poziom obsługi Klienta były zawsze na najwyższym poziomie.

Nasi Klienci na każdym etapie współpracy mogą liczyć na fachową pomoc w uzyskaniu kredytu, sprzedaży starego mieszkania oraz wykończeniu i aranżacji nowego lokum. Dodatkowo gwarantujemy liczne rabaty na zakup wyposażenia u naszych partnerów.