Dodano 04/04/2013

Nowy program Wawel Service "Wynajmij, potem kup"

Brak zdolności kredytowej stoi Ci na drodze do wymarzonego mieszkania? Martwisz się, że wynajmując mieszkanie nie uda ci się odłożyć na wkład własny, który zwiększyłby szanse kredytowe? Nie musisz czekać kilkunastu miesięcy, by zamieszkać na swoim. Najpierw wynajmij, a potem kup to samo mieszkanie od Wawel Service.

Program "Wynajmij, potem kup"

Program „Wynajmij, potem kup” skierowany jest do Klientów, którzy chcieliby nabyć na własność mieszkanie, ale w danym momencie nie posiadają wystarczającej zdolności kredytowej. Proponujemy swoim klientom wynajęcie wybranego lokum z puli naszych inwestycji wystawionych do sprzedaży. Czynsz płacony w trakcie wynajmu, zaliczony zostanie jako wkład własny i pomniejszy ostateczną cenę mieszkania. Klienci mogą wynajmować lokum tak długo, aż zbudują swoją zdolność kredytową, która pozwoli im na zaciągniecie kredytu i zakup danego mieszkania.

Programem objęto wprowadzone do sprzedaży mieszkania we wszystkich inwestycjach Wawel Service. Mieszkania w programie "Wynajmij, potem kup" dostępne będą w dwóch wariantach. Pierwszy zakłada zamieszkanie w lokalu wykończonym pod klucz. Druga opcja dotyczy przekazania klientowi mieszkania w stanie deweloperskim.

Program jest bezpieczny pod względem prawnym dla obu stron

Klient płaci czynsz do momentu wykupu mieszkania, a może to nastąpić w dowolnym momencie, nie później jednak niż w dacie przewidzianej w umowie. To dużo korzystniejsze rozwiązanie niż tradycyjny wynajem. Większość kwoty, którą klient płaci za wynajem mieszkania, zostanie potraktowana jako wkład własny.

„Wynajmij, potem kup” jest rozwiązaniem również dla osób chcących przyjrzeć się bliżej okolicy, w której chcieliby osiąść na dłużej, nie mają zbudowanej historii kredytowej lub są w trakcie sprzedaży mieszkania i nie mają środków na zakup nowego.

Więcej szczegółów o programie uzuskają Państwo tutaj:

Piotr Krzyształowski

tel.: +48 694 483 899
e-mail: p.krzysztalowski@taniemieszkania.pl

Czytaj również

Wesołych i spokojnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w domowej atmosferze życzy Wawel Service

Czytaj więcej

Zobacz również