Dodano 19/03/2013

Piknik narciarski w Kluszkowcach

W sobotę, 16 marca, w Kluszkowcach odbył się piknik narciarski organizowany przez Wawel Service. Główną atrakcją tego wydarzenia były Zawody Narciarskie o Puchar Prezesa Wawel Service. Slalom gigant był wymagający, ale jak co roku zawodnicy pokazali pełnię swoich umiejętności, duże zaangażowanie i hart ducha. Warunki na trasie były bardzo dobre, pogoda doskonała - mróz i piękne słońce.

Zawody

To nie pierwsza impreza tego typu organizowana przez Wawel Service. Celem corocznych spotkań na stoku jest przede wszystkim promocja aktywnego wypoczynku oraz integracja uczestników: pracowników firmy, ich rodzin i przyjaciół. - Od lat podejmujemy działania na rzecz dzieci. Cieszymy się, że dzięki naszemu wsparciu, młodzież może rozwijać się również w obszarze sportu - mówi Grzegorz Zagrabski, Prezes Wawel Service. Dzięki temu realizujemy także pasję, jaką dla sporej części pracowników naszej firmy jest jazda na nartach - dodaje Bogusław Maciaś, Prezes Wawel Service.

Zawody II

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali instruktorzy z krakowskiej szkoły sportowej Glosator, której sponsorem strategicznym jest Wawel Service. Zwycięzców wyłoniono w trzech kategoriach i przyznano im puchary oraz nagrody rzeczowe. Pozostałym uczestnikom wręczono nagrody pocieszenia oraz zaproszenie na kolejne zawody w przyszłym roku.

Wyniki zawodów o puchar Prezesa Wawel-Service -> klikinij tutaj

Czytaj również

Firma Wawel Service pragnie złożyć serdeczne podziękowania pracownikom, ich rodzinom oraz przyjaciołom za udział w Rodzinnym Pikiniku Narciarskim, który odbył się 16 marca 2013 r. w Kluszkowcach.

Czytaj więcej

Zobacz również