Dodano 06/03/2013

Dni Otwarte inwestycji „Apartamenty na Mokotowie”

Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte „Apartamentów na Mokotowie” -  kameralnego apartamentowca przy ul. Rolnej 179 w Warszawie. 9 oraz 10 marca zainteresowani mieszkaniem w inwestycji będą mogli obejrzeć gotowe lokale, poznać szczegóły oferty oraz liczyć na specjalne warunki cenowe.

W sobotę i niedzielę, 9 i 10 marca, w godzinach od 10.00 – 16.00 klienci zainteresowani zakupem mieszkania będą mogli zobaczyć, jak wygląda inwestycja „Apartamenty na Mokotowie” zlokalizowana przy ul. Rolnej 179 w Warszawie. Podczas imprezy na odwiedzających czekać będą konsultanci Wawel Service, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z inwestycją. Siedząc na wygodnych sofach, przy kawie i słodkich drobiazgach – będą Państwo mieli czas na zapoznanie się z otrzymanymi od nas materiałami. Zainteresowani będą mieli również szansę obejrzeć wybrane mieszkania w stanie deweloperskim, oraz wykończone w bardzo wysokim standardzie części wspólne.

Dlaczego jeszcze warto przyjść na Dni Otwarte? Odwiedzający będą mogli liczyć na specjalne warunki cenowe. Dla gości Dni Otwartych proponujemy specjalny rabat w wysokości aż do 1000 zł na każdy metr kw. wybranego mieszkaniaw inwestycji „Apartamenty na Mokotowie”! Warunkiem jest podpisanie umowy przedwstępnej do końca marca br.

„Apartamenty na Mokotowie” to wyjątkowa inwestycja, skierowana do wymagających klientów, dla których liczy się wyszukana architektura budynku, kameralność, oraz liczne udogodnienia. Budynek zaprojektowany na planie dwóch prostokątów otwiera się w kierunku południowo-zachodnim na zielony dziedziniec. Nowoczesna forma architektoniczna i szlachetne materiały wykończeniowe: kamień, drewno, szkło podkreślają prestiżowy charakter miejsca zachowując ciepłą atmosferę wnętrza.

Ostatnie wolne mieszkania mają powierzchnie: od 37 do 107 m2. Wszystkie wyposażone są w tarasy lub loggie. Na najwyższych kondygnacjach przewidziane zostały dwupoziomowe apartamenty z prywatnymi tarasami. W naszej ofercie znajdują się również mniejsze lokale o metrażach 37 – 48 m2, takie mieszkania idealnie wpisują się w oczekiwania znacznej części potencjalnych nabywców – mówi Grzegorz Zagrabski, prezes Wawel Service. - Mniejsze apartamenty to wybór idealny dla młodych małżeństw oraz singli, swoją ofertę kierujemy również do inwestorów, którzy mieszkania kupują na wynajem – dodaje.

W podziemnym garażu znajdują się miejsca postojowe dla mieszkańców i ich gości, oraz komórki lokatorskie. W budynku są 2 windy komunikujące ze sobą wszystkie kondygnacje. W apartamentowcu zapewniona jest całodobowa ochrona.

Więcej informacji o mieszkaniach Wawel Service i inwestycji „Apartamenty na Mokotowie”: www.wawel-service.pl oraz www.apartmentynamokotowie.pl  

Czytaj również

Dla gości Targów Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE proponujemy rabat w wysokości do 1000 zł na każdy metr kw. wybranego mieszkania w inwestycji „Apartamenty na Mokotowie”!

Czytaj więcej

Zobacz również