Dodano 20/10/2012

Targi Mieszkań i Domów z „Rodziną na swoim”

20. i 21. października w Centrum Targowym Chemobudowa przy ul. Klimeckiego 14 będzie można zapoznać się z ofertą rynku mieszkań i domów z Krakowa i okolic. Wawel Service przygotowało specjalną ofertę, aktualną tylko podczas targowego weekendu.

Już w ten weekend zainteresowani kupnem mieszkania w Krakowie będą mieli szansę w jednym miejscu spotkać się z deweloperami, poznać najnowsze inwestycje oraz skorzystać z niespotykanych poza targami ofert lub warunków finansowania nowego mieszkania.

Wawel Service przygotowało dla Państwa specjalne oferty, aktualne tylko podczas targowego weekendu. Po szczegóły zapraszamy na nasze stoisko.

Jesienne miesiące to już naprawdę ostatni moment na skorzystanie z programu „Rodzina na swoim”, który wygasa wraz z końcem 2012 roku. Podczas giełdy warto zapytać naszych doradców o „Rodzinę na swoim” w inwestycjach Wielicka, Borkowska i Klonowica. – zaprasza Piotr Kijanka, Dyrektor Działu Sprzedaży Wawel Service.

W sobotę (godz. 12.00-13.00)  i niedzielę (godz. 12.00-13.00) zapraszamy na prelekcję przegotowaną przez specjalistów Wawel Service: Skuteczne i szybkie finansowanie zakupu i wykończenia nieruchomości w aspekcie kończącej się oferty kredytów w programie „Rodzina na Swoim”. Podczas wystąpienia zaprezentowana zostanie inwestycja Wawel Service – „Dom dla Każdego” – osiedle domów energooszczędnych, budowanych w technologii z Neopor ®- u, zlokalizowane w Michałowicach i Niepołomicach.

Serdecznie zapraszamy! 

Targi Mieszkań i Domów, 20 - 21 października 2012 r., Centrum Targowe Chemobudowa ul. Klimeckiego 14, Kraków, sobota i niedziela, godz. 10.00-17.00

Szczegóły na http://targi.nowyadres.pl

Czytaj również

27. i 28. października Wawel Service zaprasza na Dni Otwarte „Apartamentów na Mokotowie” -  kameralnego apartamentowca przy ul. Rolnej 179 w Warszawie.   

Czytaj więcej

Zobacz również