Dodano 20/09/2012

„Borkowska” - Osiedle Przyjazne Dzieciom

Od początku września Portal Ciążowy.pl objął swoim patronatem osiedle mieszkaniowe przy ul. Borkowskiej w Krakowie. Inwestycja Wawel Service za względu na lokalizację, architekturę, rozbudowaną infrastrukturę oraz planowane atrakcje dla dzieci otrzymała miano - „Osiedle Przyjazne Dzieciom”.

Kompleks mieszkaniowy Borkowska spełnia wszystkie wymagania młodych rodziców poszukujących własnego lokum, dlatego Portal Ciążowy.pl postanowił patronować inwestycji, nadając jej miano – „Osiedle Przyjazne Dzieciom”.

Borkowska – bezpiecznie, komfortowo

Inwestycja Borkowska to 3 czterokondygnacyjne budynki mieszkalne oraz Klinika na Klinach - kompleks usług medycznych. Przemyślany układ ciągów spacerowych, dziedzińce wypełnione zielenią, place zabaw dla dzieci oraz wydzielone ogródki przyległe do mieszkań usytuowanych na parterze, zaprojektowane zostały tak, aby rodzinom z dziećmi mieszkało się tutaj bezpiecznie i komfortowo.

Skoncentrowana w tym miejscu nowa zabudowa zapewnia przyjazne sąsiedztwo i rozbudowaną infrastrukturę miejską ze sklepami, przedszkolem, szkołą publiczną i prywatną, szkołą języków obcych, gabinetami lekarskimi i pięknym parkiem. W pobliżu osiedla znajdują się również atrakcyjne tereny rekreacyjne: znakomity na piesze i rowerowe wycieczki Tyniecki Park Krajobrazowy oraz Kryspinów - jezioro cieszące się dużą popularnością w sezonie letnim.

Atrakcyjne, rodzinne osiedle

Wokół inwestycji działo się będzie sporo. Planowane jest m.in. organizowanie tematycznych imprez plenerowych dla dzieci i rodziców. Będziemy na bieżąco informować o wydarzeniach!

 

Więcej o inwestycji „Borkowska – Osiedle Przyjazne Dzieciom”, której patronuje Portal Ciążowy.pl można przeczytać tutaj!

Czytaj również

Z przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji nową stronę internetową Wawel Service. Mamy nadzieję, że nowa szata graficzna i przejrzysta nawigacja pozwolą Państwu w pełni zapoznać się z naszą ofertą.

Czytaj więcej

Zobacz również