Dodano 18/09/2012

Wyspiański Park w konkursie na Budowę Roku 2010

Krakowska inwestycja Wyspiański Park firmy Wawel Service została nominowana do nagrody „Budowa Roku 2010”. Konkurs organizowany jest przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa przy współudziale Ministerstwa Infrastruktury oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego.

- To dla nas ogromne wyróżnienie, tym bardziej, że nagroda przyznawana jest przez najwyższej klasy specjalistów w branży. Wyspiański Park to jedna z najładniejszych inwestycji w dorobku Wawel Service, której niepowtarzalny charakter nadał krakowski artysta Ryho Paprocki. To dzięki niemu udało nam się w atrakcyjny sposób zaaranżować przestrzeń wspólną w budynku, co wyróżnia go na tle konkurencji - mówi Bartłomiej Rzepa, prezes firmy.

Wyspiański Park znajdujący się przy ul. Pod Fortem na krakowskiej Krowodrzy to nowoczesny budynek o ciekawej formie architektonicznej. Znajdują się w nim zarówno mieszkania o podwyższonym standardzie, jak i penthouse’y, których układ zaprojektowali sami właściciele. Inwestycja została ukończona w 2010.

Czytaj również

Miło nam poinformować, że w sierpniu br. sprzedane zostało setne mieszkanie w ofercie inwestycji Borkowska na krakowskich Klinach!

Czytaj więcej

Zobacz również