Dodano 18/09/2012

Wawel Service w TOP 50

Firma Wawel Service znalazła się gronie 50 największych deweloperów mieszkaniowych w Europie środkowo-wschodniej. Lista „TOP 50” została  właśnie opublikowana przez anglojęzyczny magazyn rynku nieruchomości CIJ, na podstawie badań dokonanych przez spółkę REAS. 

Ranking pokazuje wyniki deweloperów działających na terenie krajów Europy Środkowo-Wschodniej: Polski, Czech, Słowacji, Węgier i Rumunii. Kryterium przyznawania odpowiedniego miejsca 
w zestawieniu była łączna powierzchnia oddanych do użytkowania mieszkań w latach 2000-2010. W tym czasie Wawel Service zrealizował 28 inwestycji na terenie Krakowa i Warszawy.

 - Jesteśmy dumni z tego, że znaleźliśmy się w tak szacownym gronie. Ostatnia dekada była dla nas okresem bardzo szybkiego wzrostu, który zaowocował zrealizowaniem ponad 1.600 lokali. W tym roku jeszcze bardziej podkręciliśmy tempo, co spowoduje, że już w 2012 roku liczba wybudowanych przez nas mieszkań przekroczy 3.000 – mówi Bartłomiej Rzepa, prezes spółki Wawel Service.

Czytaj również

irma Wawel Service jako pierwsza w Polsce w pełni wykorzystała możliwości wirtualnej prezentacji inwestycji. Internauci mogą obejrzeć budynek oraz poszczególne mieszkania w inwestycji ‘Halszki 28’ w Krakowie!

Czytaj więcej

Zobacz również