Dodano 09/12/2014

Św. Mikołaj u Podopiecznych Fundacji

05 grudnia br. Podopiecznych Fundacji dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie w Krakowie odwiedził św. Mikołaj. Oto foto relacja z wydarzenia, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć.

Do podopiecznych Fundacji dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie w Krakowie św. Mikołaj przyszedł w tym roku nieco wcześniej. Już 5. grudnia w siedzibie Fundacji przy ul. Ułanów zorganizowano imprezę integrującą Podopiecznych, ich rodziny, pracowników, przyjaciół, sponsorów i darczyńców Fundacji. Mieliśmy ogromną przyjemność pomóc w organizacji paczek świątecznych oraz uczestniczyć w tym wyjątkowym, wzruszającym wydarzeniu.

Pomysłodawca całego wydarzenia, Barbara Pacura, zastępca przewodniczącej zarządu Fundacji, zapewniła Podopiecznym całe mnóstwo atrakcji. Na tłumnie zebranych czekała świta św. Mikołaja – aniołki oraz diabełki, które nie pozwoliły gościom nudzić się ani przez chwilę.

Wspólne śpiewy i tańce to tylko niektóre z atrakcji, jakie zapewniła przybyłym ekipa świąteczna. Na koniec wszyscy otrzymali paczki mikołajkowe pełne słodkości.

Wspólnie z Fundacją dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie  zainaugurowaliśmy kampanię „Budujemy z sercem”. Pragniemy pomóc rozbudować ośrodek przy ul. Ułanów w Krakowie i profesjonalnie go wyposażyć, aby jak najlepiej służył Podopiecznym.

Czytaj również

W piątkowy wieczór, 28 listopada, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w poetyckim wieczorze Urszuli Edyty Mastek w Bibliotece przy Al. Focha.

Czytaj więcej

Zobacz również