Dodano 05/08/2014

Dzień Otwarty energooszczędnej inwestycji „Borkowska B1 i B2”

W sobotę, 9 sierpnia, Klienci zainteresowani zakupem mieszkania, będą mogli zobaczyć, jak wygląda pierwsza w Polsce – certyfikowana przez NFOŚiGW, energooszczędna inwestycja Wawel Service - „Borkowska B1 i B2”. Goście Dnia Otwartego będą mogli liczyć na specjalne warunki cenowe.

Dlaczego warto odwiedzić Dzień Otwarty inwestycji ”Borkowska B1 i B2”? Deweloper Wawel Service przygotował specjalne atrakcje – osoby, które podczas Dnia Otwartego zarezerwują mieszkanie, mogą liczyć na  komórkę lokatorską gratis! Oprócz tego na wybrane mieszkania dwupokojowe – deweloper proponuje rabat w wysokości 10.000 zł!Warunkiem jest rezerwacja mieszkania w trakcie Dnia Otwartego.

To jednak nie wszystko - podczas imprezy na odwiedzających czekać będą eksperci, którzy szczegółowo przedstawią zalety energooszczędnego budownictwa oraz autorskie programy Wawel Service – „Zamień mniejsze na większe” oraz „Wakacje kredytowe”. – Pierwszy program skierowany jest do Klientów, którzy są już mieszkańcami naszych osiedli, ale chcieliby zamienić lokum na większe - w nowym etapie wybranej inwestycji. Tylko teraz mogą to zrobić na preferencyjnych warunkach – tłumaczy Piotr Kijanka, Dyrektor ds. Sprzedaży w Wawel Service. – Zaproponujemy naszym Klientom również wakacje od zobowiązań wynikających z zakupu mieszkania. Klient podpisuje umowę kupna podczas Dnia Otwartego, ale nie przejmuje się spłatą zobowiązań i spokojnie wyjeżdża na wakacje. Pierwszy termin płatności przewidziany jest dopiero pod koniec października – dodaje Piotr Kijanka.

Jeśli jesteś zadowolonym mieszkańcem nieruchomości Wawel Service, przyprowadź na Dni Otwarte znajomych zainteresowanych zakupem mieszkania u dewelopera, a będziesz mógł liczyć na bonusy. Po szczegóły zapraszamy na Dni Otwarte.

Kup mieszkanie z dopłatą 11 tys. zł

Poprzez zastosowane rozwiązania projektowe i techniczne mieszkania w inwestycji "Borkowska B1 i B2" mogą być eksploatowane przy mniejszym zużyciu energii – oznacza to nie tylko mniejsze rachunki, ale także wyższy komfort życia. Roczne zużycie energii nie będzie przekraczać 40 kWh na 1 mkw. "Borkowska B1 i B2" to jedna z nielicznych inwestycji w Polsce, które umożliwiają nabywcom staranie się o bezzwrotną dopłatę do kredytu hipotecznego, w ramach programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej – w wysokości 11 tys. zł. Program dopłat przeznaczony jest dla osób zainteresowanych mieszkaniem w budynkach energooszczędnych.

Wawel Service inwestuje w edukację Klientów i za pomocą kampanii „Mówimy NIE wysokim rachunkom” walczy z mitem, że budownictwo energooszczędne jest dużo droższe. Ceny za mieszkanie w inwestycji Borkowska B1 i B2 zaczynają się bowiem już od 4.890 zł za mkw. Inwestycja zlokalizowane jest na krakowskich Klinach.

 

Dzień Otwarty inwestycji „Borkowska B1 i B2”:

9 sierpnia 2013 r., godz. 10.00 – 17.00

Kraków, Kliny, Biuro Sprzedaży Wawel Service, ul. Borkowska 17

 

Więcej informacji na: http://www.taniemieszkania.pl/oferta/pokaz/borkowska-b1

Czytaj również

Z przyjemnością informujemy, że Pozwolenie na Budowę inwestycji Wizja Mokotów uzyskało klauzulę ostateczności.

 

Czytaj więcej

Zobacz również