Dodano 22/06/2012

Wawel Service wspiera młode sportowe talenty

W czwartek 26 kwietnia odbyła się uroczysta Gala Sportowa, podczas której na ręce Prezesa TBS Wawel Service sp. z o.o. – Grzegorza Grzyba -  przekazano  serdeczne podziękowania za wsparcie finansowe udzielone sekcji narciarskiej Glosator. Celem uroczystości było podsumowanie sezonu 2011/2012, podziękowania i uhonorowanie sponsorów oraz nagrodzenie wyróżniających się zawodników.

Jak powszechnie wiadomo, sportowe sukcesy młodych zawodników możliwe są głównie dzięki współpracy rodziców, trenerów oraz sponsorów. Dlatego firma Wawel Service od kilku lat w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu wspiera młodych sportowców ze Szkoły Narciarskiej Glosator.  

Glosator to klub działający przy Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Juliusz Słowackiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Krakowie. W sezonie zimowym kształcą się tam adepci sztuki narciarskiej. Szczególny nacisk szkoła kładzie na naukę dzieci i młodzieży. W zajęciach mogą brać udział także najmłodsi, ponieważ utworzone zostało przedszkole narciarskie, do którego kwalifikowane są dzieci od 4 roku życia. Klub organizuje liczne wyjazdy i obozy sportowe, wspierając tym samym młode talenty.

- Od lat podejmujemy działania na rzecz dzieci i młodzieży. Również w tym sezonie postanowiliśmy wesprzeć miłośników sportu. Mamy nadzieję, że wśród uczniów Glosatora uda się wyłowić talenty na miarę Adama Małysza czy Justyny Kowalczyk – mówi Grzegorz Grzyb, Prezes TBS Wawel Service. - Wspieranie dzieci i młodzieży z klubu Glosator to też realizacja pasji, jaką dla sporej części pracowników naszej firmy jest jazda na nartach. Organizowane dzięki klubowi Glosator zawody narciarskie Wawel Service Ski Cup w Czorsztynie są tego najlepszym dowodem. W minionym sezonie uczestnictwo w profesjonalnie przygotowanych zawodach było dla nas sporym wyzwaniem sportowym, ale  też wielką przyjemnością – dodaje.

Czytaj również

Zapraszamy na otwarte soboty w biurach sprzedaży przy inwestycjach Wawel Service. To świetna okazja, aby zapoznać się z naszymi najnowszymi ofertami - wiemy bowiem, jak  ciężko czasem znaleźć czas na odwiedzenie nas w ciągu tygodnia pracy.

Czytaj więcej

Zobacz również