Dodano 15/05/2014

Targi Dom Mieszkanie Wnętrze 2014

Już w ten weekend, 17 i 18 maja odbędą się Targi Dom Mieszkanie Wnętrze. Zapraszamy do naszego stoiska nr 11 – wyjątkowe oferty czekają!

Targi Dom Mieszkanie Wnętrzeto moc atrakcji i specjalnych promocji przygotowanych przez wystawców. Przy stoisku Wawel Service nr 11 – również czeka oferta specjalna, obowiązujących tylko podczas targowego weekendu:

- dla osób, które podczas Targów zarezerwują mieszkanie w energooszczędnej inwestycji Wężyka 10 - projekt aranżacji wnętrza mieszkania GRATIS! O szczegóły pytaj doradców przy stoisku Wawel Service nr 11!

Inwestycja Wężyka 10 w krakowskich Czyżynach to kameralny, energooszczędny budynek mieszkalny, który wkrótce stanie się nowym domem dla 48 rodzin. Na dachu budynku zamontowane zostaną kolektory słoneczne. Dzięki temu rozwiązaniu mieszkania będą tańsze w eksploatacji a koszty przygotowania ciepłej wody użytkowej znacznie niższe.

Wężyka 10 to idealna oferta nie tylko dla rodzin z dziećmi oraz osób pragnących nabyć swoje pierwsze mieszkanie. Bliskość szkół wyższych (AWF, Politechnika Krakowska) oraz miejsc pracy na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego sprawia, że zakup mieszkania przy ul. Wężyka to doskonała lokata kapitału!

Podczas targów zaprezentujemy naszą szeroką ofertę energooszczędnych domów i mieszkań z dopłatą do kredytu hipotecznego w ramach programu NFOŚiGW (wybrane mieszkania również w programie MDM) Kliknij!

Pobierz bezpłatny bilet

Tutaj pobierzesz BEZPŁATNY BILET na Targi Dom Mieszkanie Wnętrze w EXPO Kraków. Umożliwi Ci on darmowe wejście na event i swobodne poruszanie się po przestrzeni targowej.

Serdecznie zapraszamy do stoiska Wawel Service nr 11!

 

Targi Dom Mieszkanie Wnętrze 2014 17-18 MAJA 2014

EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9

Czytaj również

Miło nam poinformować, że jedna z naszych inwestycji – Osada Czorsztyn – zakwalifikowała się do plebiscytu projektu „Żyj w zgodzie z naturą”. Prosimy o oddawanie głosów!

Czytaj więcej

Zobacz również