Dodano 18/03/2014

Relacja z Małopolskich Targów Mieszkań i Domów nowyadres.pl

W dniach 15 i 16 marca odbyły się Małopolskie Targi Mieszkań i Domów. Wawel Service zaprezentował odwiedzającym ofertę energooszczędnych inwestycji z dopłatami NFOŚiGW oraz luksusowe inwestycje w ramach nowego projektu "Tylko dla wymagajacych".

Stoisko Wawel Service cieszyło się ogromną popularnością wśród odwiedzających. Zainteresowani energooszczędnymi inwestycjami Wawel Service - Halszki 28 mogli liczyć na specjalną promocję: przy zakupie mieszkania - komórka lokatorską gratis.

Na tych, którzy chcieliby zamieszkać w krakowskich Czyżynach, czekała wyjątkowa promocja - pierwsze 5. osób, które podczas Targów zarezerwowało mieszkanie w inwestycji Wężyka 10 – firma Wawel Service zaprosiła na luksusowy, orientalny weekend w Czorsztynie  Pobyt połączony zostanie ze zwiedzaniem ekskluzywnego apartamentu pokazowego w inwestycji Wawel Service Osada Czorsztyn nad jeziorem Czorsztyńskim!

Promocje trwają do końca marca! Zapraszamy do Biura Sprzedaży - Plac na Groblach 21!

Podczas Targów zainaugurowaliśmy rówież projekt "Tylko dla wymagających" - http://www.tylkodlawymagajacych.pl  Pod tą marką realizujemy projekty mieszkań i domów, które wyróżniają się na rynku nieruchomości. Inwestycje, które oferujemy Klientom, powstają w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, współpracę ze sprawdzonymi partnerami oraz wielką pasję: Tworzymy indywidualnie dopasowane wnętrza, w których poczujecie się Państwo wyjątkowo!W ofercie Wawel Service "Tylko dla wymagających" znajdują się inwestycje: Onyx Apartments w Krynicy-Zdroju, Apartamenty Sowiniec na Woli Justowskiej w Krakowie oraz Osada Czorsztyn nad Jeziorem Czorsztyńskim.

Po więcej informacji zapraszamy do Biura Sprzedaży!

 

Czytaj również

Już w ten weekend - 15. i 16. marca, przy ul. Klimeckiego 14, odbędą się Małopolskie Targi Mieszkań i Domów. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalne oferty, dostępne tylko dla uczestników imprezy.

Czytaj więcej

Zobacz również