Dodano 26/11/2013

Dzień Otwarty inwestycji „Apartamenty Sowiniec”

Niezwykłe sąsiedztwo, wszechobecna sztuka i szczypta Japonii. A do tego wszystkiego możliwość zakupu mieszkania wraz z projektem wykończenia i aranżacji wnętrz. To tylko kilka atrybutów luksusowej inwestycji Apartamenty Sowiniec, którą będzie można poznać od środka 30 listopada, podczas Dnia Otwartego.

W sobotę, 30 listopada, w godzinach od 10.00 – 16.00 Klienci zainteresowani zakupem mieszkania będą mogli zobaczyć, jak wygląda inwestycja „Apartamenty Sowiniec”, usytuowana ok. 2 kilometry od Willi Decjusza, na krakowskiej Woli Justowskiej. Podczas imprezy na odwiedzających czekać będą eksperci, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z inwestycją. Zainteresowani będą mieli również szansę obejrzeć apartament pokazowy z przynależącym do niego japońskim ogrodem oraz skosztować przekąsek z sushi baru.

Dlaczego jeszcze warto odwiedzić Dzień Otwarty inwestycji „Apartamenty Sowiniec”? Przygotowaliśmy specjalne atrakcje - projekt aranżacji wybranego mieszkania w inwestycji gratis oraz losowanie nagrody wśród gości - weekendowego pobytu w ekskluzywnym apartamencie nad jeziorem Czorsztyńskim! Warunkiem jest rezerwacja mieszkania w trakcie Dnia Otwartego. Na najmłodszych uczestników imprezy czekają warsztaty origami.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji: www.apartamentysowiniec.pl

Czytaj również

14 listopada 2013 roku Wawel Service uzyskał pozwolenie na użytkowanie inwestycji Apartamenty Mochnackiego budynek B2 w Krakowie. Pierwsi lokatorzy mogą już wprowadzać się do swoich mieszkań.

Czytaj więcej

Zobacz również