Dodano 01/10/2013

Wężyka 10. Nowa inwestycja Wawel Service na Czyżynach

Rozpoczynamy budowę nowej inwestycji na krakowskich Czyżynach. Wężyka 10 to nowoczesny budynek wielorodzinny mieszczący 48 funkcjonalnych mieszkań.

Najnowsza inwestycja Wawel Service przy ul. Wężyka 10 na krakowskich Czyżynach to kameralny budynek mieszkalny, który wkrótce stanie się nowym domem dla 48 rodzin. W projekcie przewidziano jasne i funkcjonalne mieszkania: 2- i 3 - pokojowe, z możliwością łączenia sąsiadujących ze sobą lokali. W ofercie znajdą się mieszkania o powierzchni od 44 do 65 mkw. Wszystkie posiać będą balkony.

Zastosowanie przy projektowaniu elewacji plastycznych środków wyrazu, takich jak kolorowe tynki i balustrady sprawi, że inwestycja będzie estetyczna i miła dla oka. Projektując budynek nie zapomniano o posiadaczach samochodów – przewidziano tu wielostanowiskowy garaż podziemny, w którym oprócz miejsc parkingowych znajdą się również komórki lokatorskie.

- Mimo że, Wężyka 10 to pierwsza inwestycja Wawel Service na krakowskich Czyżynach, wcale nie jesteśmy zaskoczeni faktem, że od początku cieszy się ona dużą popularnością wśród naszych Klientów. Kilka lokali zostało już zarezerwowanych, ale wiele funkcjonalnych, jasnych mieszkań wciąż czeka na swoich przyszłych mieszkańców – przekonuje  Piotr Kijanka, Dyrektor ds. Sprzedaży Wawel Service.

Na uwagę zasługują przede wszystkim atrakcyjne ceny mieszkań, które rozpoczynają się już od 4 999 zł za m2.

Do niewątpliwych atutów inwestycji należy również lokalizacja, która gwarantuje doskonałe połączenia komunikacyjne poprzez szereg linii tramwajowych i autobusowych zarówno przy al. Pokoju, jak i  przy al. Jana Pawła II . Ponadto, bliskość uczelni wyższych oraz bogata infrastruktura osiedla na czele z centrum handlowym „Czyżyny” zagwarantują mieszkańcom Wężyka 10 wysoki komfort życia.

 

Więcej informacji na: http://www.taniemieszkania.pl/oferta/pokaz/wezyka

Czytaj również

4 października w Katowicach odbędzie się Konferencja „Perspektywy dla rozwoju budownictwa energooszczędnego i pasywnego w Polsce”. Celem spotkania jest podsumowanie ogólnopolskiego Projektu „Buduj z energią”, którego głównym bohaterm była inwestycja "Dom dla Każdego".

Czytaj więcej

Zobacz również