Dodano 18/09/2013

Tomasz Zubilewicz odwiedzi „Dom dla Każdego” w Michałowicach

Już w najbliższy piątek (20 września) o godzinie 19:05 w TVN Meteo pierwszy odcinek nowej serii programu Tomasza Zubilewicza „Dobre Klimaty” - cykl programów na temat budownictwa energooszczędnego. Bohaterem odcinka będzie nasz energooszczędny „Dom dla Każdego” Michałowicach.

Prowadzący oprowadzi widzów po energooszczędnym domu oraz porozmawia z rodziną, która w nim mieszka. Odcinek przybliży technologię budowy ”Domów dla Każdego”, zastosowane w nich rozwiązania energooszczędne, ich możliwości aranżacyjne oraz możliwości finansowania ich zakupu przez NFOŚiGW.

Inwestycja Wawel Service „Dom dla Każdego” w Michałowicach powstaje w ramach realizacji Ogólnopolskiego Programu Budownictwa Energooszczędnego. Partnerami strategicznymi Projektu są: Wawel Service; Viessmann oraz BASF. Poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań projektowych i technicznych (systemu wentylacji mechanicznej z rekuperacją powietrza współpracującego z pompą ciepła typu powietrze–woda) dom może być eksploatowany przy mniejszym, niż w przypadku tradycyjnego budownictwa, zużyciu energii - zwłaszcza cieplnej - przeznaczonej do ogrzewania. Mniejsze zużycie energii to nie tylko niższe rachunki, to także – ulga dla środowiska.

„Dom dla Każdego” spełnia standardy budynków energooszczędnych - dla nabywców oznacza to możliwość otrzymania dopłaty do kredytu hipotecznego w ramach programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).

Więcej informacji inwestycji „Dom dla Każdego” w Michałowicach można znaleźć na stronie: http://www.taniemieszkania.pl/oferta/pokaz/dom-dla-kazdego-green-valley oraz www.domdlakazdego.info

O Programie

Program „Dobre Kimaty” to cykl 19 odcinków na temat budownictwa energooszczędnego, współfinansowany przez NFOŚiGW. Tomasz Zubilewicz wyruszy na poszukiwanie najbardziej zaawansowanych technologii energooszczędnych stosowanych w domach na terenie kraju, jak i za granicą. W każdym odcinku przedstawiony będzie jeden z aspektów budownictwa energooszczędnego, który szeroko omówiony przez architektów, inwestorów i mieszkańców nieruchomości będzie cenną wskazówką dla każdego zainteresowanego.

W nowej edycji programu, treści uzupełnione będą wiedzą eksperta i jednocześnie współprowadzącego program, Janusza Starościka, zaangażowanego w przedsięwzięcia propagujące efektywność energetyczną budynków i autora szeregu artykułów na powyższe tematy.

Premiera odcinka „Dobre Klimaty” w ten piątek (20.09) o godzinie 19:05 w TVN Meteo Powtórki: sobota 16:05, 19:05; niedziela 10:05; poniedziałek 12:05; wtorek 20:05 i czwartek 20:05.

Serdecznie zapraszamy do oglądania!

Czytaj również

W dniach 14 i 15 września odbyła się jesienna edycja Targów DOM MIESZKANIE WNĘTRZE. Wawel Service jako jedyny wśród targowych wystawców zaprezentował odwiedzającym ofertę energooszczędnych inwestycji z dopłatami NFOŚiGW.

Czytaj więcej

Zobacz również