Dodano 13/09/2013

Komórka lokatorska gratis! Promocja Wawel Service na Targach redNet

Już w najbliższy weekend (14-15.09) odbędą się Targi DOM MIESZKANIE WNĘTRZE - największa i najważniejsza impreza targowa dedykowana rynkowi nieruchomości. Wawel Service jak zwykle przygotował dla Państwa specjalną ofertę cenową - aktualną tylko podczas targowego weekendu.

Goście Targów DOM MIESZKANIE WNĘTRZE edycja Jesień 2013, zainteresowani naszymi najnowszymi energooszczędnymi inwestycjami - Borkowska B1 i B2 będą mieli możliwość skorzystania ze specjalnej promocji: do każdego mieszkania w inwestycji komórka lokatorską gratis! Po szczegóły zapraszamy do stoiska Wawel Service.

Borkowska B1 i B2 - Zespół energooszczędnych wielorodzinnych budynków mieszkalnych

Osiedle Borkowska budynek B1 i B2 – to zespół energooszczędnych wielorodzinnych budynków mieszkalnych. W jego skład wejdą dwa 4-kondygnacyjne budynki mieszkalne. W inwestycji znajdzie się łącznie 89 mieszkań: 1-, 2- i 3- pokojowych, z możliwością łączenia sąsiadujących ze sobą lokali. W podziemiach budynków znajdzie się garaż z miejscami postojowymi.

Zakup mieszkania w inwestycji Borkowska budynek B1 i B2, umożliwia nabywcom staranie się o dopłaty do kredytu hipotecznego, w ramach programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Poprzez zastosowane rozwiązania projektowe i techniczne mieszkania w kompleksie mogą być eksploatowane przy mniejszym, niż w przypadku tradycyjnego budownictwa, zużyciu energii. Oznacza to nie tylko mniejsze koszty utrzymania mieszkania, ale także większy komfort - ekonomiczne ogrzewanie zimą, skuteczne chłodzenie latem, a także doskonały mikroklimat, który zapewnia efektywna filtracja powietrza.

 

Po więcej informacji zapraszamy do stoiska Wawel Service!

 

Targi DOM MIESZKANIE WNĘTRZE

14 i 15 września (sobota-niedziela)

sobota godz. 10.00-17.00, niedziela godz. 10.00-16.00

Hala Targi w Krakowie ul. Centralna 41a

ceny biletów: 10 zł - pojedynczy, 15 zł – rodzinny

 

Pobierz darmowy bilet wstępu na http://tabelaofert.pl/targi,bilet

Czytaj również

W dniach 7-8 września odbyła się jubileuszowa - 100. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań.  Podczas imprezy można było zapoznać się z aktualną ofertą mieszkaniową rynku pierwotnego Krakowa i okolic.

Czytaj więcej

Zobacz również