Dodano 10/09/2013

Relacja z 100. Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań

W dniach 7-8 września w hali Centrum Targowego Chemobudowa przy ulicy Klimeckiego 14 w Krakowie odbyła się jubileuszowa - 100. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań.  Podczas imprezy można było zapoznać się z aktualną ofertą mieszkaniową rynku pierwotnego Krakowa i okolic.

Jubileuszowa 100. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań to wyraz dużej aktywności lokalnego środowiska deweloperskiego - które w Krakowie od lat skutecznie się zintegruje i podejmuje inicjatywę wspólnego prezentowania najnowszych ofert. Tym razem wśród 73 wystawców, znalazły się zarówno firmy deweloperskie, spółdzielnie mieszkaniowe, banki, instytucje finansowe, jak i biura projektowe i firmy zajmujące się kompleksowym wykończeniem wnętrz.

Stoisko Wawel Service cieszyło się ogromną popularnością wśród odwiedzających. Jak zwykle z okazji Giełdy przygotowaliśmy specjalną ofertę dla naszych Klientów: tym razem dla zainteresowanych energooszczędnymi mieszkaniami w inwestycji Borkowska B1, B2. Zaprezentowaliśmy również dwa najnowsze projekty, które mamy zamiar wprowadzić do sprzedaży jeszcze tej jesieni.

Udział w jubileuszowej edycji Giełdy był dla nas szczególny również dlatego, że podczas konferencji prasowej towarzyszącej spotkaniu otrzymaliśmy podziękowania za wieloletnią współprace i rekordowe uczestnictwo w imprezie. Podkreślano, że mimo zmian i wahań na rynku nieruchomości, od samego początku, swoje stoiska podczas Giełdy wystawiają branżowi liderzy – niezmienny skład firm deweloperskich z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy dumni, że dzięki Państwa zaufaniu, mogliśmy stanąć wśród nich!

Wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania zapraszamy serdecznie na Targi redNet Dom Mieszkanie Wnętrze, które odbędą się już w najbliższy weekend (14-15 września 2013 r.) w Hali Targi w Krakowie! Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne targowe promocje.

Czytaj również

Serdecznie zapraszamy na pierwszą po wakacyjnej przerwie - 100. Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań. Nasi Klienci będą mieli możliwość skorzystania ze specjalnych promocji.

Czytaj więcej

Zobacz również