Dodano 22/06/2012

Zamień stare na nowe na Krakowskiej Giełdzie Domów i Mieszkań

W dniach 14 i 15 kwietnia odbędzie się kolejna edycja Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań. Jest to cykliczna impreza targowa branży nieruchomości organizowana przez SBDINM. Obecność zapowiedziało do tej pory już 45 wystawców - deweloperów, biur pośrednictwa, banków i instytucji finansowych działających narynku nieruchomości.

Zainteresowani kupnem mieszkania: obecność obowiązkowa

Giełda, organizowana przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań, odbędzie się w hali PTG „Sokół” przy ul. Piłsudskiego 27. Wstęp na imprezę możliwy będzie w sobotę od 10 do 17 i w niedzielę od 10 do 16. Zainteresowani kupnem mieszkania w Krakowie będą mieli szansę w jednym miejscu spotkać się z deweloperami, poznać najnowsze inwestycje, wynegocjować najlepsze warunki zakupu nieruchomości oraz skorzystać z niespotykanych poza targami ofert lub warunków finansowania nowego mieszkania. Co nowego zaproponują odwiedzającym krakowscy deweloperzy?

Nowy sposób finansowania nieruchomości: zamień stare na nowe

Podczas giełdy zaprezentujemy naszą najnowszą ofertę „Zamień stare na nowe” - rewolucyjny program zamiany nieruchomości, skierowany do osób pragnących sfinansować zakup nowego mieszkania w wybranej inwestycji Wawel Service ze środków uzyskanych dzięki sprzedaży dotychczas posiadanego lokum. – mówi  Piotr Kijanka, Dyrektor Działu Sprzedaży Wawel Service.Po szczegóły programu zapraszamy na nasze giełdowe stoisko –  dodaje.

Głównym założeniem tego typu programów jest zapewnienie klientom profesjonalnej pomocy przy korzystnej sprzedaży dotychczas zajmowanej nieruchomości, uzyskaniu wkładu własnego i kredytu na nowe mieszkanie. W wyborze najlepszej giełdowej oferty pomogą odwiedzającym eksperci, deweloperzy, przedstawiciele banków oraz inni uczestnicy rynku nieruchomości.

Informacje targowe

Każdy uczestnik Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań przy wejściu otrzyma bezpłatny Katalog Giełdowy zawierający podstawowe informacje o targach, szczegółowy plan stoisk oraz listę wystawców wraz z ich pełnymi danymi teleadresowymi. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

 

Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

Hala PTG Sokół ul. Piłsudskiego 27 w Krakowie

14 kwietnia, godz. 10- 17/ 15 kwietnia, godz. 10- 16

wstęp wolny

Czytaj również

Zapraszamy na otwarte soboty w biurach sprzedaży przy inwestycjach Wawel Service. To świetna okazja, aby zapoznać się z naszymi najnowszymi ofertami - wiemy bowiem, jak  ciężko czasem znaleźć czas na odwiedzenie nas w ciągu tygodnia pracy.

Czytaj więcej

Zobacz również