Dodano 08/08/2013

Letnia promocja – Borkowska B1 i B2 od 4.800 zł/mkw

W energooszczędnej inwestycji Borkowska B1 i B2 mieszkania do końca wakacji już od 4.800 zł/mkw.

Zainteresowani mieszkaniem w nowych, energooszczędnych budynkach przy ulicy Borkowskiej B1 i B2 mogą teraz skorzystać ze specjalnie przygotowanej letniej promocji: do końca wakacji obowiązuje promocyjna cena na mieszkania – już od 4.800 za m2.

Nowa, energooszczędna inwestycja Wawel Service - Borkowska B1 i B2 składać się będzie z dwóch 4-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych. W obu budynkach znajdzie się łącznie 89 mieszkań: 1-, 2- i 3- pokojowych. Wszystkie lokale w budynku wyposażone są w balkony lub ogródki.

Tanie w zakupie – tanie w eksploatacji

Poprzez zastosowane rozwiązania projektowe i techniczne mieszkania w inwestycji Borkowska B1 i B2 mogą być eksploatowane przy mniejszym, niż w przypadku tradycyjnego budownictwa, zużyciu energii. Oznacza to nie tylko mniejsze koszty utrzymania mieszkania, ale także większy komfort - ekonomiczne ogrzewanie zimą, skuteczne chłodzenie latem, a także doskonały mikroklimat, który zapewnia efektywna filtracja powietrza.

Skorzystaj z okazji! Kup energooszczędne mieszkanie w promocyjnej cenie i uzyskaj dopłatę z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska.

 

Sprawdź naszą ofertę tutaj!

Czytaj również

Budowa energooszczędnego zespołu budynków mieszkalnych - Borkowska B1 i B2 na krakowskich Klinach została już rozpoczęta, a zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2014/ I kwartał 2015 roku.

Czytaj więcej

Zobacz również