Dodano 22/06/2012

Tytuł Przyjaznego Wystawcy dla Wawel Service

Wawel Service został uhonorowany tytułem „Przyjazny Wystawca” podczas Targów redNet Dom Mieszkanie Wnętrze w Krakowie. Zwiedzający wyróżnili stoisko za profesjonalizm, miłą obsługę oraz otwartość na klienta. „Przyjaznego Wystawcę” wybierają goście targowi, oceniając przygotowanie stoiska i jakość obsługi klienta.

Główna nagroda w plebiscycie „Przyjazny Wystawca” jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Stoisko Wawel Service cieszyło się dużą popularnością, dzięki temu jeszcze lepiej poznaliśmy oczekiwania naszych klientów. – mówi  Piotr Kijanka, Dyrektor Działu Sprzedaży Wawel Service. Udział w tej edycji targów był dla nas szczególny również dlatego, że mieliśmy przyjemność przedstawić odwiedzającym naszą nową inwestycję przy ul. Borkowskiej – dodaje.

Targi redNet Dom Mieszkanie Wnętrze w Krakowie to jedna z  największych imprez targowych branży nieruchomości w Małopolsce. Mieszkańcy Krakowa i okolic w ciągu dwóch dni mogli zapoznać się z pełną ofertą nieruchomości mieszkaniowych, najnowszymi propozycjami firm z branży wyposażenia wnętrz czy też ofertami banków i pośredników finansowych.

Już dziś zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoiska Wawel Service podczas kolejnej edycji Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań, która odbędzie się w hali PTG „Sokół” przy ul. Piłsudskiego 27 w dniach 14-15 kwietnia.

Czytaj również

W dniach 14 i 15 kwietnia odbędzie się kolejna edycja Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań. Obecność zapowiedziało już 45 wystawców - deweloperów, biur pośrednictwa, banków i instytucji finansowych działających na rynku nieruchomości.

Czytaj więcej

Zobacz również